Trochę o Nas

Hej, tutaj Asia i Sławek.

W pewnym momencie naszego życia doszliśmy do „finansowej ściany”, z którą zupełnie nie wiedzieliśmy, jak sobie poradzić.

Bożym zrządzeniem trafiliśmy na takie narzędzia, dzięki którym zaczęliśmy tę ścianę powoli burzyć.

Nasze finanse zmieniły się o 180 stopni, a nasza wiara ciągle wzrasta.

Piszemy o rodzinnych finansach i fascynującym skrzyżowaniu pieniędzy i Biblii od 2018 roku, ponieważ chcemy się dzielić z Wami Dobrą Nowiną, jaką w tym trudnym temacie ma dla nas nasz Pan.

Dziękujemy Bogu za to, że przeprowadził nas przez to niełatwe doświadczenie i za to, że teraz możemy się nim z Wami dzielić.

Chcemy towarzyszyć Wam w tej finansowej podróży i cieszyć się razem z Wami przemianą, jaka z pewnością nastąpi w Waszym życiu, jeśli tylko zdecydujecie się podjąć działanie.

Asia i Sławek

Uporządkujemy Razem Finanse?

Asia i Sławek – małżeństwo z ponad 20-letnim stażem, rodzice piątki dzieciaków, z czego czworgu z  nich możemy towarzyszyć i jest to wspaniałe i odpowiedzialne zadanie. Od 2012r. należymy  do Wspólnoty Świętej Rodziny, gdzie formujemy się małżeńsko i rodzinnie. W roku 2015 oddaliśmy siebie i naszą rodzinę Matce Najświętszej w Macierzyńską Niewolę Miłości, a w roku 2019 oddaliśmy się w szczególną opiekę całej Świętej Rodzinie.

Asia – żona, mama, Dyrektor Zarządzający w firmie Nasza Rodzina 😊, w 2018r. zrezygnowała z pracy w szkole jako nauczyciel muzyki, aby bardziej zająć się domem i dzieciakami, co zresztą świetnie robiła wcześniej, wykorzystując zawsze urlop macierzyński i wychowawczy; z natury gospodarny „dusigrosz” (😉), ale o hojnym i radosnym sercu 😊.

Sławek – mąż, tata, Dyrektor Zarządzający w firmie Nasza Rodzina 😊, zawodowo dyrektor ds. handlowych, magister zarządzania, ukończył studia podyplomowe z controllingu finansowego, członek ICV (Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów), absolwent kursu CHARIS – Służebne Przywództwo; z natury umiarkowany „utracjusz” (😉), skutecznie powstrzymywany przez żonę ❤😊, z radością wspierający dzieła Boże.

Stale pracujemy nad kondycją naszych finansów, robiąc to, co jako roztropni zarządcy zrobić możemy (raz lepiej, raz gorzej 😊), a Ojciec nie przestaje nas zaskakiwać swoją dobrocią.

Święta Rodzina - kandydaci