7x Więcej – darmowy kurs na Start!

7 Lekcji, które zmienią Wasze Finansowe Życie!

Jeśli chcecie:

✅ wyjść z długów
✅ ograniczyć wydatki,
✅ utworzyć budżet domowy,
✅ zaoszczędzić więcej pieniędzy,

to nasz 7-lekcyjny darmowy kurs jest dla Was. Praktyczne wskazówki pomogą Wam spłacić długi, zbudować oszczędności, stworzyć domowy, rodzinny budżet, lepiej zorganizować i zarządzać swoimi finansami oraz dowiedzieć się, co takiego o pieniądzach mówi Pismo Święte i dlaczego warto wdrożyć w życie Biblijne zasady finansowe.

Zaczynamy?

Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do kursu ORAZ otrzymywać biuletyn pełen naszych najlepszych praktycznych wskazówek, strategii i Biblijnych inspiracji!

Kurs Finansowy
7 Lekcji, które zmienią Wasze Finansowe Życie!
5/5

Asiu i Sławku. Serdecznie dziękujemy za pomoc w porządkowaniu portfela i osiąganiu stabilności finansowej. Szacowanie majątku, inwentaryzacja wypływu pieniędzy z naszego portfela, konieczność oszczędzania, dzielenia się,  budowanie poduszki finansowej i funduszu awaryjnego to nowości w naszym budżecie których nas nauczyłeś. Spokojnie, krok po kroku wprowadziliśmy zarządzanie do finansów domowych. Coś co było dla mnie niemożliwe, przy prowadzeniu działalności gospodarczej z nieprzewidywalnymi dochodami. Idziemy dalej już zupełnie z inną świadomością chrześcijańskiego podejścia do pieniądza… i jest to możliwe!

Serdeczne dzięki!

Doświadczenie współpracy z WAMI i zaangażowania w naukę zmieniło moje i nasze Życie, to milowy krok do Wolności!

Ania i Radek

5/5

Asiu i Sławkuserdecznie dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie i rozpowszechnianie kursu finansowego „7xwięcej”. O kursie dowiedzieliśmy się z „Gościa Niedzielnego” i poruszeni ciekawością chcieliśmy dowiedzieć się, jak taki kurs przebiega. Musimy Wam uczciwie powiedzieć, że jesteśmy małżeństwem od 49 lat i nigdy nie mieliśmy problemów finansowych. Zawsze unikaliśmy zadłużenia, ale też nigdy niczego nam nie brakowało. W ogóle nie wyobrażaliśmy sobie, że w małżeństwie mogą być jakiekolwiek problemy finansowe. Wyniesione przeze mnie z domu pewne zasady mądrego gospodarowania zasobami finansowymi jakie posiadamy,  których nauczyła mnie moja mama (rocznik 1910), przez te wszystkie lata były przez nas przestrzegane i dlatego nie mieliśmy nigdy problemów z finansami. 

Od czasu, kiedy pojawił się w użyciu arkusz kalkulacyjny Excel, prowadzenie domowej księgowości stało się banalnie proste od strony rachunkowej. Kiedy zagłębiałem się w poszczególne kroki na drodze porządkowania domowych finansów, doszedłem do wniosku, że wszystkie podane w kursie zasady były przez nas przestrzegane. Nowością jest od kilkunastu lat dziesięcina, o której dowiedzieliśmy się, kiedy wstąpiliśmy do wspólnoty. Obecnie będąc na emeryturze widzimy jeszcze wyraźniej, jak Pan Bóg troszczy się o każdego człowieka i jak nam błogosławi każdego dnia i daje nam o wiele więcej niż potrzebujemy. 

I jak Go za to wszystko nie uwielbiać?

Chętnie ten kurs polecimy innym małżeństwom, bo warto uratować każde małżeństwo i każdą osobę, która ma problemy, które da się rozwiązać.

Jadzia i Bernard

„Dawaj Najwyższemu tak, jak On ci daje, hojnie, na miarę swych możliwości,
ponieważ Pan jest tym, który odpłaca, i siedem razy więcej odda tobie.”

(Syr 35,9-10)

Rozpoczynając 7xWięcej-kurs na Start™, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od 7xwiecej.pl, zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

© 2021 7xWiecej – Polityka prywatności