You are currently viewing Z AP+ Wspieram Ewangelizację

Z AP+ Wspieram Ewangelizację

Dzięki aplikacji AP+ Wspieram Ewangelizację sprzedawca, u którego zrobisz zakupy, przeznaczy część swoich zysków na wsparcie działań ewangelizacyjnych. Stanie się to w momencie robienia przez Ciebie zakupów, także tych codziennych. Całość jest zupełnie bezkosztowa!

AP+ Wspieram Ewangelizację możesz pomóc w finansowaniu przedsięwzięć, które promują wartości chrześcijańskie. Dzisiejszemu światu jest to tak bardzo potrzebne!

JAK TO DZIAŁA?

Rób zakupy tak jak zawsze, a z aplikacją AP+ wspieram ewangelizację część zysków sprzedawca przeznaczy na wybrany cel ewangelizacyjny. Możesz wybierać wśród 1000 sklepów internetowych i stacjonarnych (lista sklepów jest dostępna na stronie applus-app.pl.

Zakupów możesz dokonać przez komputer, telefon komórkowy oraz w sklepach stacjonarnych.

Z programu AP+ możesz korzystać na trzy sposoby:

 1. podczas zakupów internetowych robionych na komputerze. Załóż konto na stronie applus-app.pl , zaloguj się i rozpocznij zakupy poprzez wyszukanie interesującego Cię sklepu i kliknięcie w „Przejdź do sklepu”.
 2. podczas zakupów internetowych robionych na telefonie komórkowym. Pobierz aplikację na telefon, zaloguj się, przejdź do zakładki „Zrób zakupy” i rozpocznij je poprzez wyszukanie interesującego Cię sklepu i kliknięcie w „Przejdź do sklepu”.
 3. podczas zakupów w sklepach stacjonarnych. Załóż konto na jeden z powyższych sposobów, a następnie podaj numer karty płatniczej, którą chcesz płacić za zakupy. Po dodaniu numeru, każda Twoja płatność w sklepach stacjonarnych z sieci AP+ zostanie rozpoznana i dzięki temu dokonasz wsparcia. Możesz dodać do 5 numerów kart (indywidualnych i firmowych).

Ile zapłacę za aplikację?

Aplikacja AP+ Wspieram Ewangelizację jest całkowicie darmowa. Pobierzesz ją w Sklepie Play. Szukaj ikonki z serduszkiem – jak na zdjęciu:

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Twórcy aplikacji szanują i chronią prywatność Użytkowników podczas korzystania z AP+ Wspieram Ewangelizację. Podczas rejestracji Użytkownicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które są wykorzystywane do realizacji usługi oraz komunikacji z obsługą AP+.

Coś poszło nie tak… Co mogę zrobić?

Transakcję można łatwo reklamować wykorzystując do tego celu pocztę wewnętrzną AP+. Wystarczy kliknąć na symbol koperty (Skrzynka odbiorcza) na górnym, czarnym pasku menu portalu. W zgłoszeniu reklamacyjnym należy podać jak najwięcej szczegółów dotyczących transakcji.

Jakie dzieła będę wspierać?

W pierwszym etapie aplikacja wesprze medialne dzieła ewangelizacyjne, ponieważ to one odgrywają kluczową rolę w kulturze, a do ich powstania potrzeba znacznych środków. Obecnie toczą się rozmowy nad wprowadzeniem do aplikacji innych projektów ewangelizacyjnych.

Pierwszymi wspieranymi projektami będzie produkcja filmu „Józef” oraz fundusz wydawniczy „Dobrych Nowin” – największej w Polsce rozdawanej bezpłatnie gazety ewangelizacyjnej.

Gdzie znajdę więcej informacji?

Więcej informacji znajdziesz na stronie applus-app.pl.

Jak mawia Andrzej Sobczyk ze Stowarzyszenia Rafael (m.in. 😊) – NIECH SIĘ DZIEJĄ DOBRE RZECZY!

Pozdrawiam serdecznie,

podpisS

Czy ten podcast jest dla Ciebie pomocny?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach lub podcastach o wierze i finansach. Twój adres jest u nas bezpieczny.

  Ten post ma 2 komentarzy

  1. Krzysztof

   Witam. Chybaby trzeba usunąć ten wpis ponieważ strona applus-ap jest już nieaktywna i wystawiona na sprzedaż przez firmę zarejestrowaną na Cyprze (podają nawet aktualny certyfikat podatkowy z Cypru) Robi to bardzo niekorzystne wrażenie. Wiadomo chodzi o unikanie płacenia podatków w Polsce. Skoro to już historia to lepiej to usunąć

   1. Asia i Sławek

    Witaj Krzysztofe.
    Dziękujemy, że zwróciłeś na to uwagę. Rzeczywiście, aplikacja od dawna już nie działała… A zapomnieliśmy o wpisie. Usuniemy go z bloga.
    Jeszcze raz wielkie dzięki!
    Pozdrawiamy,
    Asia i Sławek

  Dodaj komentarz