7x Więcej – darmowy kurs na Start!

7 Lekcji, które zmienią Wasze finansowe Życie!

Jeśli chcecie:

✅ wyjść z długów
✅ ograniczyć wydatki,
✅ utworzyć budżet domowy,
✅ zaoszczędzić więcej pieniędzy,

to nasz 7-lekcyjny darmowy kurs jest dla Was. Praktyczne wskazówki pomogą Wam spłacić długi, zbudować oszczędności, stworzyć domowy, rodzinny budżet, lepiej zorganizować i zarządzać swoimi finansami oraz dowiedzieć się, co takiego o pieniądzach mówi Pismo Święte i dlaczego warto wdrożyć w życie Biblijne zasady finansowe.

Zaczynamy?

Wystarczy podać swojego maila i kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do kursu ORAZ otrzymywać cotygodniowy biuletyn pełen naszych najlepszych praktycznych wskazówek, strategii i Biblijnych inspiracji!

Asiu i Sławku. Serdecznie dziękujemy za pomoc w porządkowaniu portfela i osiąganiu stabilności finansowej. Szacowanie majątku, inwentaryzacja wypływu pieniędzy z naszego portfela, konieczność oszczędzania, dzielenia się,  budowanie poduszki finansowej i funduszu awaryjnego to nowości w naszym budżecie których nas nauczyłeś. Spokojnie, krok po kroku wprowadziliśmy zarządzanie do finansów domowych. Coś co było dla mnie niemożliwe, przy prowadzeniu działalności gospodarczej z nieprzewidywalnymi dochodami. Idziemy dalej już zupełnie z inną świadomością chrześcijańskiego podejścia do pieniądza… i jest to możliwe!

Serdeczne dzięki!

Doświadczenie współpracy z WAMI i zaangażowania w naukę zmieniło moje i nasze Życie, to milowy krok do Wolności!

Ania i Radek

„Dawaj Najwyższemu tak, jak On ci daje, hojnie, na miarę swych możliwości,
ponieważ Pan jest tym, który odpłaca, i siedem razy więcej odda tobie.”

(Syr 35,9-10)

Rozpoczynając 7xWięcej-kurs na Start™, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od 7xwiecej.pl, zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

© 2021 7xWiecej – Polityka prywatności