BLOG COMPASS'A

BLOG COMPASS'A - str.1

Z AP+ Wspieram Ewangelizację

Dzięki aplikacji AP+ Wspieram Ewangelizację sprzedawca, u którego zrobisz zakupy, przeznaczy część swoich zysków na wsparcie działań ewangelizacyjnych. Stanie się to w momencie robienia przez Ciebie zakupów, także tych codziennych. Całość jest zupełnie bezkosztowa!

Jak radzić sobie z pandemią finansową?

Jak dotąd reakcje na koronawirusa są zróżnicowane. Ale spadek na giełdzie jest prawdziwy. Zakazy podróży, odwołane sympozja, koncerty, imprezy sportowe, spotkania biznesowe i zwolnienia z pracy stają się naszą rzeczywistością. Jak mamy reagować na to wszystko jako chrześcijanie, katolicy?

Koronawirus – czy jest lekarstwo? Co z naszymi finansami?

Czy mamy powody do obaw? Gdzie szukać oparcia? Na pewno nie wolno nam ulegać panice. Możemy być prawie pewni, że nie wszystko już będzie takie samo. Zmieni się „oblicze” tego świata.

4 nawyki finansowe dla 20-latków (i nie tylko)

Często wracam myślami do moich do czasów, kiedy miałem dwadzieścia parę lat i zastanawiam się, jak inaczej wyglądałoby moje życie finansowe, gdybym otrzymał wtedy porady dotyczące zarządzania pieniędzmi. A gdybym je otrzymał, to czy bym ich posłuchał…? 😉

Betlejemskie spotkania

Trwamy w okresie Bożego Narodzenia. Odwiedzamy naszych bliskich lub sami jesteśmy odwiedzani. Niech tym spotkaniom towarzyszy atmosfera tej wyjątkowej w dziejach świata nocy.

W te Święta bądź… zadowolony!

Przygotowania do  Bożego Narodzenia prawdopodobnie powoli wkraczają na szczyt listy priorytetów, lecz czy droga wybrana przez Ciebie, aby dotrzeć na ten szczyt, jest na pewno właściwa?

ROZPOCZNIJ SWOJĄ DROGĘ:

Jesteś u nas pierwszy raz i nie wiesz od czego zacząć? Rozpocznij swoją drogę.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER!

Będziemy informować Cię o nowych artykułach i ciekawych wydarzeniach. Po zapisie otrzymasz dostęp do strony z bezpłatnymi kalkulatorami i arkuszami finansowymi, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki w tworzeniu domowego budżetu, skategoryzować wydatki, policzyć wydatki świąteczne i kilka innych!
Dla szukających inspiracji mamy także plik mp3 z konferencją „Finanse w trudnych czasach”.

OSTATNIE POSTY

KONIECZNIE ZERKNIJ TUTAJ

JESTEŚMY NA: